AU REVOIR 2014

Bugün koskoca bir yıl daha geride kalıyor. 

O kadar çok şey oldu ve zaman o kadar hızlı geçti ki bu yıl için gerçekten neye uğradığımı şaşırdım diyebilirim. Hem özel hayatımda hem iş hayatımda yaşadığım değişimler ise bu yılın özellikle son dönemlerine damgasını vurdu.. Neler oldu neler.. 
2015’te ise neler olacak bilinmez ama ben herşeyin rayına oturacağına dair inancımı kalbimin en derinliklerinde taşıyorum. Benim cephemdeki ilginç bir değişiklik de şu; Ocak ayının ikinci yarısından itibaren artık yoluma sadece blog ve gazetedeki köşe yazılarımla devam ediyor olacağım. Beş yıllık profesyonel iş hayatıma mola veriyorum. Bunlar benim gibi alışkanlıklarına önem veren bir Yengeç burcu için çok önemli değişiklikler. Bakalım bu macerada neler olacak? Gerçek anlamda bir çocuk gibi heyecanlı ve meraklıyım. 
Sizin yılınız nasıl geçti, umduklarınızı bulabildiniz mi? 2015’ten neler bekliyorsunuz? Beklentilerinizi  gerçekleştirmek için çok çalışmaya hazır mısınız? Vazgeçmemeye hazır mısınız? Mutluluğu kendiniz yaratmaya hazır mısınız? Kendi sınırlarınızı zorlamaya hazır mısınız? Bu yılı diğerlerinden farklı kılmaya hazır mısınız?
Herşey planladığımız gibi gitmese bile asla umudumuzu yitirmemek için birbirimize söz verelim hadi! İyi ki varsınız, desteğiniz için burada olduğunuz için sonsuz teşekkürler. Yarın yepyeni bir yılın ilk gününde mutlulukla uyanalım ve burada tekrar buluşalım. 
Pazar günü yaptığımız renkli çekim ile 2014’ün bu son post’unu yazarken aklıma şu şarkı sözü geldi; yüreğine güneş koy, yüreğine yıldız koy, yola devam! 
O zaman yola devam!
Mutlu yıllar!
Wearing
Machka new season coat, Zara tee and leggings, adidas Stan Smith sneakers, American Apparel clutch, Daniel Wellington watch, der-liebling necklace, Zeyy Jewelry bracelet

Welcome to the last post of 2014!

Way too many things have changed during- especially- the past couple of months both in my personal and in my professional life. As a person whose sign is Cancer, these types of major changes are generally very hard to embrace so I can tell you that I am also having some struggles by myself as well. But anyway, we are alive and you know what they say, “what does not kill you makes you stronger”. 

I have some news for you. Starting from the second half of January 2015, I will pause my professional career and go ahead with my blog and newspaper column. Things are pretty exciting in terms of my career path as you can imagine. Let’s see what will happen..

How was your year 2014? Are you happy, are you satisfied with everything about 2014? What are your expectations from 2015? Are you ready to be strong, powerful and will you refuse to give up if things do not go right as you plan? Let’s promise each other not to give up, all right? I believe we can do that!

See you next year dearest on boarders, happy 2015!

fashiononboard

9 Comments

  1. Renk uyumunun mukemmelligi ve senin guzelligin!! 2015 simdiye kadarki en iyi yilin olucak askim inaniyorum, birlikte bisuru sevinc ve heyecan paylasicaz! ❤️

  2. Eski sayılabilecek bir takipçin olarak geldiğin noktanın beni dahi gururlandırdığını söylemek isterim, umarım sen de öyle hissediyorsundur. 2015 hem profesyonel hem özel hayatında büyük mutluluklar getirsin sana. Kucak dolusu sevgiler ♥♥- İdil

  3. Her zamanki gibi çok şık,kendine has,tarzsın Rüya cım.İyi ki sen de varsın.Başarılarını gönülden kutlar,düşlediğinden de güzel bir yıl geçirmeni dilerim.Sevgiler…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *