7 STEPS TO YOUR SS17 WARDROBE

Her ne kadar şu anda yaz aylarından bahsetmek için pek de elverişli hava sıcaklıklarından geçmesek de, zaman ileriye doğru akıyor ve moda asla durmuyor. Şimdi indirimlerin büyüsüne kendimizi kaptırmış olabiliriz, ancak birkaç güne raflar yeni sezon parçaları ile tanışıyor olacak. Ben de olası alışveriş turunuz öncesinde önümüzdeki sezon bizi bekleyen trendleri sizin için biraraya getirdim.

SS2017-4

  • Demna Gvasalia ve Vetements etkisi son sürat devam ediyor. Formlardaki değişiklikler önümüzdeki sezona da damgasını vuruyor. Genişleyen omuzlar silüetimizi daha ince göstermeye yardımcı olacak.
  • Klasiklerin demirbaşı trençkotlar da yeni formları ile uzun yıllara dayanan ve artık biraz da monotonlaşan ilişkimize hareket getiriyor.
  • Trafiği durduracak kadar kuvvetli pembeler de pamuk şeker pembeleri sezonun olmazsa olmazlarından. Bir de tepeden tırnağa pembe giymeye cesaret edebilirseniz, 10 puan garanti! Sadece parçaları biraraya getirirken 2000’lerin başındaki Paris Hilton’dan ilham almamaya dikkat edin.
  • Sezonun vazgeçilmez tek parçası tulum. Elbiseler bir kenarda dursun, kısalı uzunlu tulumlar gündüz gece üzerimizden çıkmayacak.

SS2017-2

  • Metalik kumaşlar, bohem parıltılar ve payetler, miniler ile 80’ler rüzgarı 2017’nin yaz aylarında tekrar esecek.

SS2017-1

  • Çiçekler… Şaşırdınız mı? Miranda Priestly’nin dediği gibi “Flowers for Spring? Groundbreaking.” Bu kez erkeklerden çiçek beklemiyoruz (beklemiyor muyuz?) Bu kez kendimiz tepeden tırnağa çiçek açıyoruz. Ayakkabılara kadar çiçeklenin!

SS2017-3

  • Tüm kışı spor salonlarında geçirdiyseniz şimdi spor modasını da sporda yapılan vücudu da sokağa taşımanın tam zamanı! Lüks spor giyim sokakları fethetmeye devam ediyor. Atletik çizgili gece kıyafetleri, tulumlar, tayt altına topuklu ayakkabılar çıksın bakalım ortaya.

O zaman şimdiden iyi alışverişler!

fashiononboard

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *