Back to my basics

Bir gün çiçekli, renkli birşeyler giydim ya hemen ertesi gün siyahlar ve beyazlar ile
özüme dönmem şart.

Şaka bir yana, çalışan insanlar için baharın ilk günlerini ofiste geçirmenin 
çok zor olduğunu düşünüyorum. 
Arkamdaki camdan ekranıma vuran pırıl pırıl güneş “dışarıda bir hayat var Rüya” diyor ben de o sese direniyorum, maillerle uğraşıyorum ve bol bol kahve içiyorum. 
Alışacağız :)

After wearing florals, here I am back to my basics with whites and blacks. 
It is so hard to stay in the office in the first days of spring.
There is a perfect life outside and the sun is shining over my screen while I am dealing with mails and etc. Gonna get used to it. Fingers crossed! 

fashiononboard

34 Comments

 1. Bahar gelmişken kapalı yerde duracağımı bilmek ban gene siyahları giydiriyor:( Basic kombinler sana çok çok yakışıyor:)

  begumyagci.blogspot.com

 2. Çok zarif görünüyorsun. Siyah ve beyazın asilliği tamda senlik olmuş.
  Pantalonun kesimi çok iyi.
  Ayrıca saçların çok sağlıklı çok canlı duruyor, maşallah:)

  Sevgiler!

 3. Bende ne yaparsam yapayım renkli cicekli oluyorsam bir gün, hemen ertesi günü siyah beyaza bürünüyorum…Siyah beyazda ev sahibiyim,çiçekliler de misafir…
  Ve bilgisayar karşısında bir işe sahip olduğum için bende arkamdan gelen güneşle pek bi muhabbet ediyorum bu ara:/ Malesef kuş sesleri dışarıdayken bizim içeride olmamız hiç adil değil,biliyorum..Ama ne diyoruz herşeye ragmen çalışmak güzeldir.:)

 4. kombinasyonun harika olmuş. beyaz ayakkabı yazın en tercih edilesi parçası
  bir tek monogram çanta ile aram iyi değil onu sevmedim :)

 5. Rüyacım, çiçek desenleri, trendler falan değil de sensin bence bu güzelliği sağlayan :) siyah bir pantolon ve sade bir beyaz üstle ne kadar şık olunabileceğinin kanıtı bu fotoğraflar da :)

 6. Ay muhtesemsin yineee!! Siyah beyazi sen giyince kimse bi daha giymesin istiorummm ve seni ankaradan kocamnnnn opuormmmmm:)))

 7. Benim de bu ara elim hep siyah beyaza gudiyor…zaten baharda ofiste oturmak yeterince zor bari kiyafetler bizi yormasin;) hos kombin:)

  Sevgiler

 8. ya saclarinin guzelligine tekrar masallah demek istiyorum:) Ayrica bu sade ve zarif kombinini cok begendim cok hos gorunuyorsun Ruya'cim :)

 9. Ben sena bu basicleri cok yakistiriyorum:) yalniz sen deyince calisirken bahar gelince hissettiklerimi animsadim ve aslinda cok calismak isteyerek cok da akillica davranmadigima karar verdim. İyisimi tadini cikarayim..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *